calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1237 ofert
aktualne
375 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
375 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10217.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 050 000 zł
108.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
aktualne
1 050 000 zł
108.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9659.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
34.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
429 000 zł
34.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12377.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
329 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6825.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
315 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6535.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
359 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5790.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
420 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5769.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
365 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7635.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
329 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7477.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
289 000 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7836.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
48.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
355 000 zł
48.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7294.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
929 000 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
929 000 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9479.59 zł
Szczegóły oferty