calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
285 000 zł
37.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
285 000 zł
37.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7640.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
374 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
374 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6925.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
395 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7452.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
550 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
945 000 zł
79.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
945 000 zł
79.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11909.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
701 010 zł
77.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
701 010 zł
77.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 260 zł
61.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
580 260 zł
61.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
295 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6860.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
42.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
255 000 zł
42.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
429 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6308.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
68.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Reja
aktualne
475 000 zł
68.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Reja
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6965.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
265 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5408.16 zł
Szczegóły oferty