Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Znaleziono 1236 ofert

289 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5897.96 zł
Szczegóły oferty

714 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7360.82 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4386 zł
Szczegóły oferty

264 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4400 zł
Szczegóły oferty

410 000 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4271 zł
Szczegóły oferty

208 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4333 zł
Szczegóły oferty

284 500 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Winnica
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6753 zł
Szczegóły oferty

181 900 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3954 zł
Szczegóły oferty

187 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4675 zł
Szczegóły oferty

185 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4744 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4351 zł
Szczegóły oferty

211 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro 11p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3197 zł
Szczegóły oferty