calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
239 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
239 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3734 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
229 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4771 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
260 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4561 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
aktualne
245 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Młodych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
aktualne
499 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bielany
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6085 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
159 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3383 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
245 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5326 zł
Szczegóły oferty
aktualne
171 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
171 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4275 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy Słoneczna
aktualne
295 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy Słoneczna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4470 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
189 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4295 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
169 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3674 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
175 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4861 zł
Szczegóły oferty