calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4694 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
190 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3958 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
210 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
142 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
142 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4303 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
aktualne
264 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
319 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4908 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
195 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
aktualne
345 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4107 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
160 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4324 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
210 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5122 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
289 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
290 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4793 zł
Szczegóły oferty