calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
210 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
210 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
180 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4615 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
215 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4216 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
285 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4524 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
195 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4062 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
234 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
290 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
208 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
208 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5333 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
270 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5192 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
235 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3852 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Dekerta
aktualne
199 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Dekerta
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5103 zł
Szczegóły oferty
aktualne
173 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
173 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4806 zł
Szczegóły oferty