Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Znaleziono 1236 ofert

295 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4403 zł
Szczegóły oferty

153 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4026 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4483 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4383 zł
Szczegóły oferty

138 500 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4197 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5652 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4980 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4889 zł
Szczegóły oferty

179 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4711 zł
Szczegóły oferty

163 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chrobrego
Piętro 7p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4234 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4583 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty