Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Znaleziono 1236 ofert

220 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5238 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
Piętro 8p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3449 zł
Szczegóły oferty

223 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
Piętro 6p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3686 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
Piętro 10p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4146 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

154 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3667 zł
Szczegóły oferty

224 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro 7p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2987 zł
Szczegóły oferty

170 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Kościuszki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4359 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3924 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5094 zł
Szczegóły oferty

266 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3883 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4583 zł
Szczegóły oferty