calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chrobrego
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chrobrego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
215 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3446 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
260 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3662 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
209 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4265 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
aktualne
270 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5745 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy Słoneczna
aktualne
305 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy Słoneczna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4357 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
329 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3323 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Osiedle Uniwersyteckie
aktualne
435 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Osiedle Uniwersyteckie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5148 zł
Szczegóły oferty
aktualne
233 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
233 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3052 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
215 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3525 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
229 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5089 zł
Szczegóły oferty
aktualne
246 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
246 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4241 zł
Szczegóły oferty