calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 418 ofert
aktualne
199 000 zł
41.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
199 000 zł
41.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4752.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
31.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
179 000 zł
31.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5625.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
160 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
280 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5468.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
319 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5255.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
380 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
319 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5255.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
848 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
848 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9422.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
280 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4778.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
98.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
280 000 zł
98.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2853.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
50.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
240 000 zł
50.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4744.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
275 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6395.35 zł
Szczegóły oferty