Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Włocławek
Znaleziono 418 ofert

239 000 zł
48.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4880.54 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 11p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4693.88 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
46.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5888.65 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6563.79 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9973.68 zł
Szczegóły oferty

540 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10763.4 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6378.6 zł
Szczegóły oferty

325 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 9p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5546.08 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4694.44 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
28.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 5281.69 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10236.84 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6004.37 zł
Szczegóły oferty