calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 417 ofert
aktualne
310 000 zł
52.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
310 000 zł
52.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5889.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
40.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
355 000 zł
40.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8707.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
48.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
249 000 zł
48.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5113.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
384 000 zł
59.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
aktualne
384 000 zł
59.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6425.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
349 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6763.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
72.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
699 000 zł
72.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9604.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
71.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
499 000 zł
71.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6968.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
310 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4960 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
219 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5615.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
275 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5658.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
259 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5730.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
249 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6640 zł
Szczegóły oferty