calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 417 ofert
aktualne
169 000 zł
28.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
169 000 zł
28.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5929.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
209 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6470.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
217 000 zł
33.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
217 000 zł
33.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6536.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
299 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5320.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
439 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7080.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
540 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10763.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
60.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
339 000 zł
60.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5582.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
234 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
380 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
179 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5541.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
299 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5320.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
303 000 zł
60.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
303 000 zł
60.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4983.55 zł
Szczegóły oferty