calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 417 ofert
aktualne
230 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
230 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4693.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
46.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
275 000 zł
46.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5888.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
319 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6563.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
379 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9973.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
540 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10763.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
310 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6378.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
325 000 zł
58.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5546.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4694.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
28.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
150 000 zł
28.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5281.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
389 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10236.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
275 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6004.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
62.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
349 000 zł
62.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5608.23 zł
Szczegóły oferty