calendar
Wyszukiwarka
Sieradz
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Sieradz

Znaleziono 21 ofert
aktualne
270 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
270 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6136.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
390 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7959.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
680 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
680 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9855.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
370 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6412.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
69.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
750 000 zł
69.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10775.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
aktualne
495 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4669.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
379 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8478.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
840 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
840 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
40.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
285 000 zł
40.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6968.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
282 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
aktualne
282 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6025.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
465 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6739.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
342 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
342 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7200 zł
Szczegóły oferty