calendar
Wyszukiwarka
Sieradz
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Sieradz

Znaleziono 21 ofert
aktualne
385 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
385 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8226.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
315 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
190 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
295 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6441.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
399 000 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7150.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
479 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8553.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
280 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
aktualne
250 000 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9578.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
426 000 zł
63.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
aktualne
426 000 zł
63.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6740.51 zł
Szczegóły oferty