Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Sieradz
Znaleziono 21 ofert

270 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6136.36 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7959.18 zł
Szczegóły oferty

680 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9855.07 zł
Szczegóły oferty

370 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6412.48 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
69.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10775.86 zł
Szczegóły oferty

495 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4669.81 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8478.75 zł
Szczegóły oferty

840 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
40.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6968.22 zł
Szczegóły oferty

282 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6025.64 zł
Szczegóły oferty

465 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6739.13 zł
Szczegóły oferty

342 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sieradz
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7200 zł
Szczegóły oferty
- 1
- 2