calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
412 022 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
412 022 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6890 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 384 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
429 384 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6881.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
780 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8205.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
340 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6938.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
385 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5923.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
298 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5467.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 657 zł
44.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
257 657 zł
44.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5749.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
aktualne
320 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10322.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
230 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
366 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
366 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6421.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
35.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
aktualne
235 000 zł
35.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6651.57 zł
Szczegóły oferty