calendar
Wyszukiwarka
Tarnów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znaleziono 119 ofert
aktualne
474 815 zł
48.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
aktualne
474 815 zł
48.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
651 955 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
aktualne
651 955 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 779 zł
62.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
aktualne
495 779 zł
62.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7989.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 788 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
aktualne
535 788 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 920 zł
48.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
aktualne
469 920 zł
48.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
343 911 zł
39.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
343 911 zł
39.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
369 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 670 zł
54.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
530 670 zł
54.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 670 zł
54.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
530 670 zł
54.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 623 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
292 623 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 623 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
292 623 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty