calendar
Wyszukiwarka
Tarnów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znaleziono 119 ofert
aktualne
429 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
429 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11916.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
389 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7780 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 000 zł
69.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
719 000 zł
69.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10408.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Centrum
aktualne
369 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7987.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
363 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7260 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
275 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6179.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
59.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
429 000 zł
59.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7240.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
309 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6717.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
23.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
189 000 zł
23.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7971.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
935 000 zł
95.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
935 000 zł
95.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9808.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
399 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6138.46 zł
Szczegóły oferty