Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Tarnów
Znaleziono 119 ofert

260 000 zł
39.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6615.78 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8718.75 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
45.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Grabówka
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8555.09 zł
Szczegóły oferty

228 000 zł
48.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4742.1 zł
Szczegóły oferty

691 730 zł
81.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty

535 788 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty

495 780 zł
62.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7990 zł
Szczegóły oferty

651 955 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8990 zł
Szczegóły oferty

469 920 zł
48.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 8p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7403.23 zł
Szczegóły oferty

495 780 zł
62.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7990.01 zł
Szczegóły oferty

535 788 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Zabłocie
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty