Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Tarnów
Znaleziono 119 ofert

429 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11916.67 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7780 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty

719 000 zł
69.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10408.22 zł
Szczegóły oferty

369 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7987.01 zł
Szczegóły oferty

363 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7260 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6179.78 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
59.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7240.51 zł
Szczegóły oferty

309 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6717.39 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
23.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 11p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7971.32 zł
Szczegóły oferty

935 000 zł
95.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9808.04 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6138.46 zł
Szczegóły oferty