calendar
Wyszukiwarka
Tarnów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znaleziono 119 ofert
aktualne
299 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
299 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4462.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
419 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7618.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
349 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5915.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
389 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7072.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
33.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
275 000 zł
33.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8208.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
619 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10316.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
255 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7968.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
449 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7241.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
665 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10390.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
63.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
370 000 zł
63.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5859.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
aktualne
345 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tarnów
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7187.5 zł
Szczegóły oferty