calendar
Wyszukiwarka
Płock
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Płock

Znaleziono 42 ofert
aktualne
515 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
515 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7152.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
70.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
575 000 zł
70.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8190.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
64.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
380 000 zł
64.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5880.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
34.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
299 000 zł
34.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8567.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
20 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Skarpa
aktualne
200 000 zł
20 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Skarpa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
60.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
600 000 zł
60.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9837.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
61.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
390 000 zł
61.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6351.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
667 890 zł
81.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
667 890 zł
81.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8198.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
88.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
679 000 zł
88.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7663.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
507 781 zł
56.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Centrum
aktualne
507 781 zł
56.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9016 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
64.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Dobrzyńska
aktualne
429 000 zł
64.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Dobrzyńska
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6646.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
45.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Dobrzyńska
aktualne
310 000 zł
45.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Dobrzyńska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6811.69 zł
Szczegóły oferty