calendar
Wyszukiwarka
Płock
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Płock

Znaleziono 42 ofert
aktualne
285 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
285 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5816.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
466 040 zł
33.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
466 040 zł
33.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13903.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
416 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
416 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7050.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
460 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
595 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8263.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
860 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9052.63 zł
Szczegóły oferty