calendar
Wyszukiwarka
Płock
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Płock

Znaleziono 42 ofert
aktualne
325 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
325 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7238.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
599 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9286.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
595 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8598.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
68.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
610 000 zł
68.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8892.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
559 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9637.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
530 000 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13791.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
550 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11434.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
51.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
790 000 zł
51.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15396.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 525 000 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
1 525 000 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
619 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8597.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Podolszyce Północne
aktualne
420 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock, Podolszyce Północne
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9545.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
aktualne
360 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Płock
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7468.88 zł
Szczegóły oferty