calendar
Wyszukiwarka
Przemyśl
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl

Znaleziono 25 ofert
aktualne
265 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
265 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7361.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
425 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6746.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
329 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5393.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
340 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5483.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
245 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6805.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
270 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5869.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
285 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
210 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
545 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6264.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
408 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
408 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8680.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
425 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5821.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
560 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty