calendar
Wyszukiwarka
Przemyśl
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl

Znaleziono 25 ofert
aktualne
278 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
278 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6780.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
235 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6351.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
83.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
449 000 zł
83.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5373.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
389 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7203.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
205 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6612.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
350 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6862.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
285 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5588.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
400 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8510.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
420 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8235.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
335 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5677.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
380 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7755.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
225 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6428.57 zł
Szczegóły oferty