calendar
Wyszukiwarka
Przemyśl
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl

Znaleziono 25 ofert
aktualne
36 000 zł
42.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
aktualne
36 000 zł
42.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Przemyśl
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 852.07 zł
Szczegóły oferty