calendar
Wyszukiwarka
Rzeszów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znaleziono 159 ofert
aktualne
720 000 zł
69.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
aktualne
720 000 zł
69.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10430.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
999 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 16p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
590 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7931.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
610 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
710 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
710 000 zł
74.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9544.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
aktualne
699 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12263.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 190 000 zł
114.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
1 190 000 zł
114.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10372.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
699 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12263.16 zł
Szczegóły oferty