calendar
Wyszukiwarka
Rzeszów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znaleziono 159 ofert
aktualne
599 000 zł
75.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
599 000 zł
75.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7960.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Staromieście
aktualne
749 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Staromieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11703.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
775 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
775 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9451.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
665 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
839 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Pobitno
aktualne
839 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Pobitno
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9755.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
331 128 zł
30.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Wilkowyja
aktualne
331 128 zł
30.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Wilkowyja
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
683 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
aktualne
683 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15883.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 945 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
379 945 zł
28.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13373.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
535 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11145.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
578 570 zł
61.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
aktualne
578 570 zł
61.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
507 323 zł
50.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
aktualne
507 323 zł
50.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty