calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
255 000 zł
29.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
255 000 zł
29.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8534.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
66.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
779 000 zł
66.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11733.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
52.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
380 000 zł
52.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7171.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
32.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
499 000 zł
32.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15250.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 045 000 zł
74.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
1 045 000 zł
74.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13998.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16548.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
aktualne
459 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7806.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
45.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
aktualne
480 000 zł
45.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dojlidy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10496.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
239 000 zł
17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14058.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
450 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7785.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14943.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
699 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15032.26 zł
Szczegóły oferty