calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
520 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
520 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5473.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
87.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
530 000 zł
87.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6046.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
270 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5192.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 900 zł
71.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 900 zł
71.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5283.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
354 650 zł
43.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
485 472 zł
62.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty