calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6299.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
319 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7104.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
435 000 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7038.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
24.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
169 000 zł
24.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6946.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 900 zł
60.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
329 900 zł
60.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5481.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 900 zł
45.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
349 900 zł
45.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7693.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 898 zł
70.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
495 898 zł
70.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7050.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 297 zł
70.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
485 297 zł
70.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6929.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
77.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
369 000 zł
77.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4736.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
266 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
266 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6551.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
420 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5915.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
38.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
249 000 zł
38.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6449.11 zł
Szczegóły oferty