calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
250 000 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
250 000 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5715.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
245 000 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5601.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
59.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
369 000 zł
59.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6232.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
49.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
260 000 zł
49.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5261.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
58.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
339 000 zł
58.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5839.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
305 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6777.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
31.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
239 000 zł
31.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7623.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
380 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
467 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5765.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 233 zł
39.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
310 233 zł
39.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 535 zł
45.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
479 535 zł
45.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
50.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
360 000 zł
50.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7078.25 zł
Szczegóły oferty