calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
349 900 zł
45.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
349 900 zł
45.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7631.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
41.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
249 000 zł
41.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6026.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
73.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
495 000 zł
73.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6734.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5884.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
498 000 zł
116.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
498 000 zł
116.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4278.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6299.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6299.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 000 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6299.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 999 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
259 999 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5944.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
319 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7896.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
259 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6379.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
513 500 zł
65.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
513 500 zł
65.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7883.02 zł
Szczegóły oferty