calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
513 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
513 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
350 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5384.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
18.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
145 000 zł
18.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7700.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
334 240 zł
41.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
334 240 zł
41.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
338 560 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
338 560 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
357 926 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
357 926 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5884.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
29.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
210 000 zł
29.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7070.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5884.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
299 000 zł
50.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5884.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
47.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
269 000 zł
47.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5706.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
209 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4644.44 zł
Szczegóły oferty