calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
447 000 zł
67.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
447 000 zł
67.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6599.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
48.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
309 000 zł
48.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6320.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
399 000 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6967 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
148.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
580 000 zł
148.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3918.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
105.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
499 000 zł
105.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4720.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
136.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
539 000 zł
136.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3935.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
653 000 zł
150.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
653 000 zł
150.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4335.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
338 560 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
338 560 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
79.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
395 000 zł
79.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4943.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
96.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
480 000 zł
96.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4974.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
133.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
550 000 zł
133.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4107.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
53.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
290 000 zł
53.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5412.47 zł
Szczegóły oferty