Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Częstochowa
Znaleziono 27 ofert

330 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Parkitka
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5892.86 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4694.44 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
62.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Stare Miasto
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4244.07 zł
Szczegóły oferty

469 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8086.21 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7978.72 zł
Szczegóły oferty

275 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5989.13 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Wrzosowiak
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7739.94 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6176.47 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6164.38 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
59.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Trzech Wieszczów
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5352.35 zł
Szczegóły oferty

194 900 zł
36.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5271.84 zł
Szczegóły oferty

409 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7926.36 zł
Szczegóły oferty