calendar
Wyszukiwarka
Częstochowa
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa

Znaleziono 27 ofert
aktualne
320 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
320 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6956.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
29.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
aktualne
185 000 zł
29.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6281.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
aktualne
379 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7814.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
472 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
472 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7076.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 999 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
aktualne
299 999 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4942.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
aktualne
320 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5663.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
457 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
aktualne
457 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7185.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 999 zł
25.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Trzech Wieszczów
aktualne
175 999 zł
25.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Trzech Wieszczów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6848.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
499 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6816.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
127 000 zł
50.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
127 000 zł
50.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2513.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
292 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6790.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Wrzosowiak
aktualne
365 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Wrzosowiak
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6759.26 zł
Szczegóły oferty