calendar
Wyszukiwarka
Częstochowa
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa

Znaleziono 27 ofert
aktualne
330 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Parkitka
aktualne
330 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Parkitka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5892.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
aktualne
169 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4694.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
62.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Stare Miasto
aktualne
265 000 zł
62.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Stare Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4244.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Śródmieście
aktualne
469 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8086.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
aktualne
375 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7978.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
aktualne
275 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5989.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Wrzosowiak
aktualne
250 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Wrzosowiak
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7739.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
aktualne
315 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6176.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
aktualne
450 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Północ
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6164.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
59.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Trzech Wieszczów
aktualne
319 000 zł
59.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Trzech Wieszczów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5352.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
194 900 zł
36.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
aktualne
194 900 zł
36.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Raków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5271.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
aktualne
409 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Częstochowa, Tysiąclecie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7926.36 zł
Szczegóły oferty