Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Olsztyn
Znaleziono 234 ofert

669 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9253.11 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11559.02 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8228.02 zł
Szczegóły oferty

489 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7542.8 zł
Szczegóły oferty

489 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9780 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5726.11 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
80.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7440.99 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
37.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10401.07 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8295.22 zł
Szczegóły oferty

749 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16644.44 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
52.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7232.82 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
72.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8988.92 zł
Szczegóły oferty