calendar
Wyszukiwarka
Ostróda
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ostróda

Znaleziono 36 ofert
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
749 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11179.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
269 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4981.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
99.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
490 000 zł
99.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4948 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
95.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
629 000 zł
95.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6602.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
61.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
379 000 zł
61.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6172.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
44.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
499 000 zł
44.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11096.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
499 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7190.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
90.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
490 000 zł
90.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5434.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
46.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
390 000 zł
46.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8344.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
94.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
630 000 zł
94.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6645.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
77.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
590 000 zł
77.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7608.98 zł
Szczegóły oferty