calendar
Wyszukiwarka
Ostróda
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ostróda

Znaleziono 36 ofert
aktualne
159 000 zł
31.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
159 000 zł
31.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5073.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10980 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7399.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
79.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
750 000 zł
79.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9433.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 099 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
1 099 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 12211.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
36.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
439 000 zł
36.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11887.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
484 900 zł
30.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
484 900 zł
30.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16147.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
61.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
350 000 zł
61.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5671.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
255 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5930.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
41.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
265 000 zł
41.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6332.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
442 000 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
442 000 zł
51.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8504.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
52.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
319 000 zł
52.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6100.59 zł
Szczegóły oferty