calendar
Wyszukiwarka
Ostróda
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ostróda

Znaleziono 36 ofert
aktualne
559 000 zł
45.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
559 000 zł
45.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12342.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
35.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
235 000 zł
35.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6549.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
40.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
239 000 zł
40.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5879.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
240 000 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4163.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
54.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
529 000 zł
54.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9711.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
54.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
485 000 zł
54.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8897.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
74.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
599 000 zł
74.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8079.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
290 000 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4377.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
68.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
690 000 zł
68.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10040.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
26.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
250 000 zł
26.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9469.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
aktualne
800 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda, Ostróda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13793.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
aktualne
559 000 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostróda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5480.39 zł
Szczegóły oferty