calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
545 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
545 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9115.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
69.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
749 000 zł
69.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10845.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7399.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7399.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
61.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
555 000 zł
61.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
365 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6890.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6640.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
289 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6122.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6640.62 zł
Szczegóły oferty