calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
460 000 zł
35.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
460 000 zł
35.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13109.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
320 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
49.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
289 000 zł
49.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5853.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
249 000 zł
34.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7134.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
531 900 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
531 900 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 458 zł
32.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
275 458 zł
32.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
312 255 zł
38.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
312 255 zł
38.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
469 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7777.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
43.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
43.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5321.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
45.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
310 000 zł
45.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6816.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
37.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
270 000 zł
37.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7159.9 zł
Szczegóły oferty