calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5573.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5386.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
666 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
666 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7835.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
505 000 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
505 000 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11885.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 623 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
539 623 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
480 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7384.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
520 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 000 zł
100.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
444 000 zł
100.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4410.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
59.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
59.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6704.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
42.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
42.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5872.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 335 zł
27.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
235 335 zł
27.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
713 363 zł
70.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
713 363 zł
70.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10100 zł
Szczegóły oferty