Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Piła
Znaleziono 566 ofert

570 000 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7859.9 zł
Szczegóły oferty

570 000 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7859.9 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 5p
Cena za m2 7066.67 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
31.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7473.42 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 10730.77 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
47.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6620.43 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
40.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11222.25 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
96.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9293.91 zł
Szczegóły oferty

299 900 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11534.62 zł
Szczegóły oferty

570 078 zł
70.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty

312 255 zł
38.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5777.78 zł
Szczegóły oferty