calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
338 000 zł
37.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
338 000 zł
37.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9064.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
205 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5352.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
64.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
349 000 zł
64.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5400.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
350 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8064.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
520 000 zł
83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6265.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
599 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11653.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
238 000 zł
34.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
238 000 zł
34.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6979.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
378 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
378 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5924.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
305 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5757.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
61.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
565 000 zł
61.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9247.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
377 000 zł
54.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
377 000 zł
54.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6884.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9439.83 zł
Szczegóły oferty